Specjalizujemy się w zaspokajaniu wyjątkowych potrzeb emocjonalnych i rozwojowych dzieci. Tworzymy książki i piosenki, które poprzez zabawę uczą.

Wspieramy bibliotekarzy i nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego oraz przedszkolnego w promocji czytelnictwa wśród dzieci.

Poprzez wartościową lekturę i utrwalanie pożytecznych przekonań i nawyków Twoje dziecko wyrośnie na szczęśliwego człowieka.

Lat pracy z dziećmi
0
Napisanych książek
0
Spotkań autorskich
0
Zadowolonych klientów
0%

Nasz zespół

Edyta Zarębska

PISARKA, ILUSTRATORKA

Co mówią o nas klienci

Spotkanie autorskie z Edytą i Robertem Zarębskimi to – moim zdaniem – jedno z najbardziej udanych wydarzeń skierowanych do najmłodszych czytelników, jakie zorganizowaliśmy w naszej bibliotece. A mamy za sobą wiele różnych udanych spotkań, zajęć, akcji… Dowodem na potwierdzenie moich słów, niewątpliwie, są (więcej…)

Gminna Biblioteka Publiczna w Klonowej

Gminna Biblioteka Publiczna w Klonowej

Książka Opowieści Babci Gruni bardzo dobrze przyjęła się w naszym domu.
Jest to jedna z tych książek do których się wraca. Dzieciaki z zaciekawieniem słuchają niesamowitych, przygód rodziny myszek i ich przyjaciół. Książka uczy najważniejszych relacji rodzinnych jakimi są miłość, przyjaźń, zaufanie czy wzajemna pomoc.

Czekamy na kolejne emocjonujące przygody:)))   Gorąco polecam

Natalia Kilon

Natalia Kilon

mama Emilki

Piękne książeczki, które uczą empatii dla drugiego człowieka, napisane prostym, a zarazem wyselekcjonowanym językiem, w których nie znajdziemy przemocy.

Dedykowane starszakom chociaż nasza 2latka sięga po nie bardzo często.

Weronika Prokop

Weronika Prokop

mama Kai i Nikosia