Lila uwielbia psoty swojego pupila i zawsze tłumaczy go przed rodzicami. Tym razem jednak zabawy Węgielka w ogrodzie kończą się wizytą u weterynarza. Czy dziewczynce uda się ustrzec kotka przed kolejnymi niebezpiecznymi przygodami?

Premiera w grudniu 2017.

 

Maja drży ze strachu o swojego pupila. Odkąd jej młodsza siostra upodobała sobie Dymka, kotek pragnąc spokoju, wynajduje wciąż nowe kryjówki. A nawet niepostrzeżenie wymyka się z domu… Czy przyjaciółki z klubu potrafią jej pomóc?

 

Antek I Stara Jabłonka. Pierwsze Czytanki

Edyta Zarębska, wrzesień 2011, papilon

Czy Antek uratuje starą jabłonkę?

Seria "Pierwsze czytanki" to pełna przygód historyjka oraz kolorowe atrakcyjne ilustracje dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Proste, nieskomplikowane zdania, duże litery z pewnością zachęcą dzieci do samodzielnego przeczytania książeczki

 

 

"365 bajek na dobranoc" Wydawnictwo PUBLICAT to praca zbiorowa można w niej znaleźć 40 moich opowiadań.

 Zbliżają się pierwsze urodziny kociaków. Jednak Trufelek, kotek Małgosi, nadal nie może znaleźć sobie miejsca w jej domu. Przy każdej okazji stara się uciec od hałaśliwych braci dziewczynki i psa Ringa. Małgosia boi się, że jej zwierzaki nigdy się nie polubią. Czy nieszczęśliwy wypadek zmieni tę sytuację?